Advento renginiai 2013 m.

2013-12-01 | Parapijos informacija
pnk-news.png

2013 m. gruodžio 1 d. Katedroje vyko sakralinės muzikos koncertas „Advento laikas“, kurį atliko pučiamųjų instrumentų orkestras „Panevėžio garsas“.

Piešinių paroda „Adventas–Kalėdos“

Katedroje buvo surengta paroda, kurioje eksponuojami Atgailos ir Eucharistijos sakramentams besirengiančių vaikų darbai.

Džiaugiamės ir dėkojame už sukurtus darbelius.

Adventiniai susitikimai šeimoms

2013 m. gruodžio 9-12 dienomis katedros kriptoje vyko advento susitikimai šeimoms, kurių vaikai ruošiasi Atgailos ir Eucharistijos sakramentams.

Parapijos vadovas kun. Eugenijus kartu su katechetėmis paruošė evangelinį mąstymą-katechezę.  Visi giedodami ir drauge melsdamiesi apmąstė vieną iš penkių Džiaugsmo slėpinių – Marija lanko Elžbietą. Figūrėlių pagalba vaikams buvo papasakota biblinė istorija apie Mariją, kuri, kupina džiaugsmo, skubėjo aplankyti savo giminaitę Elžbietą ir kartu pasidžiaugti motinystės dovana.

Katechezė buvo praturtinta giesmėmis, kurias kvietė giedoti p. Danguolė, o vaikai su degančiomis žvakutėmis prie Marijos statulos sunešė savo prašymus ir maldavimus. Kun. Eugenijus katechezės pabaigoje pakvietė vaikus ir tėvus prasmingai praleisti adventą, nepamiršti pasimelsti, daryti gerus darbus, džiugiai laukti ateinančių švenčių.

Katechetės: Alma, Ernesta, Lidija ir Laura, remiantis šv. Rašto ištrauka, vaikus pakvietė nupiešti piešinį bei nuspalvinti ikoną Marija lanko Elžbietą. Taip pat šeimoms buvo pasiūlyta galimybė įsigyti Magnificat vaikams, tai pagalbinė priemonė padedanti vaikams sustiprinti draugystę su Jėzumi.

< atgal į sąrašą